Game of Thrones Tours – kupno biletów

Po sukcesie serialu “Gra o Tron” firmy oferujące wycieczki śladami filmowych bohaterów zaczęły pojawiać się jak grzyby po deszczu. Przed naszym wylotem do Belfastu zdecydowaliśmy się na Game of Thrones Tours. Jest to pierwsza firma tego typu, która powstała w Irlandii Północnej. Zarazem jest najrzetelniejsza, bo wszyscy jej pracownicy występowali w serialu.

Game of Thrones Tours - kupno biletów

Bilety można kupić wyłącznie przez stronę internetową, która dostępna jest tylko w języku angielskim. Po opłaceniu rezerwacji bilet zostaje wysłany na adres e-mail.

Game of Thrones Tours – kupno biletów

Game of Thrones Tours oferuje obecnie dwie wycieczki z Belfastu, po jednej z Derry i Dublina oraz jedną wycieczkę po parku Tollymore. Wycieczki różnią się od siebie, więc warto mieć to na uwadze. Żeby zapoznać się ze szczegółami każdej z nich, wybierz “Tours” z menu na górze strony.

Oprócz opisu wycieczki znajdziesz tam również mapkę z miejscem odjazdu autobusu, godzinowy plan podróży i cenę biletów. Na samym dole strony możesz przejść do kalendarza i zarezerwować bilety. Możesz również od razu przejść do tego kroku wybierając z menu “Book tickets”.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

My zdecydowaliśmy się na Belfast Iron Islands & Giant’s Causeway Adventure, o której możesz przeczytać tutaj.

Zielonym kolorem zaznaczone są dni, w których pozostały jeszcze dostępne miejsca, a pomarańczowym terminy już niedostępne. Wybierz odpowiadającą tobie datę i naciśnij przycisk “Book Now”.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

W nowym oknie wybierz ile chcesz kupić biletów. Warto zajrzeć do zakładki “Detail”, w której napisane jest co wchodzi w skład kupowanego biletu. W tym kroku można również wpisać voucher lub kod promocyjny, jeśli takowy posiadasz.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

Potwierdź wybór wybierając niebieski przycisk “Continue”.

W następnym kroku wymagane jest podanie imienia i nazwiska (Name*) i adresu e-mail (Email*). Reszta danych jest nieobowiązkowa.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

Na dole strony należy zaznaczyć, że przeczytało się i akceptuje warunki umowy, a następnie nacisnąć przycisk “Continue”.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

Kolejny krok to opłata biletów. Z prawej strony pojawi się podgląd rachunku z podsumowaniem zamówienia. Jeśli wszystko się zgadza, to po lewej stronie wypełnij dane z karty kredytowej/debetowej i opłać zamówienie.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

Po zatwierdzeniu płatności wygenerowany zostanie bilet z napisem “Paid” i kodem QR. Przed zamknięciem okna, polecam sprawdzić skrzynkę pocztową czy doszedł e-mail z takim samym biletem. Jeśli nie, to warto skopiować Booking ID i wysłać e-mail do właścicieli firmy.

Game of Thrones Tours - bilety - book tickets

Dzień przed naszą wycieczką ponownie dostaliśmy e-mail z biletem oraz przypomnieniem o stawieniu się następnego poranka w miejscu zbiórki. Bardzo miło z ich strony.

A jak wyglądał wyjazd w praktyce, możesz przeczytać tutaj.

Łącznie
15
Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*